Gábinka

Neznáte nějakou zajímavost o Belgii?

Nebo co Vás na tomto státě zaujalo,něco zajímavého :)

Nejlepší odpověď
annas

Belgické pralinky, belgické pivo, Atomium, Watterloo ..

http://belgie­.tripzone.cz/

Další odpovědi
hanulka11

víš co zadej si Belgie do google a tam je věcí
a mě se líbí čůrající panáček :D:D
a pak mi chutná jejich čokoláda je skvělá nenapodobitelná
Doplňuji:
oprava -mně se líbí

venkovan

O Belgii se toho píše dost, ale zkus si sama vyhledat o tomto státě co je ti blízké. Třeba něco o přírodě, o vědcích, o systému školství, volnočasových programech pro mladé lidi, osobnosti kultury, historie. O EU A NATO bych nepsal, to je profláknuté téma, to píše každý, kdo neví očem psát.
My ti tu můžeme psát to co zaujalo nás. Třeba, že po ulicích chodí blondýny, brunety, zrzky apod, a když jdou, nechávají na rozdíl od nás jednu nohu vzadu. U nás zas blondýny při chůzi strkají jednu nohu pořád dopředu. Asi to bude tím, že ony jsou v přímořském státě, my uprostřed kontinentu (jsme pupkem EU – to by si měli v Bruselu uvědomit).

anonym

Vlámské krajky, gobelíny, vlámská malířská škola.
Už vzpomenuté pralinky a čokoláda.
Zkus se podívat na internet. Pokud si chceš něco zajímavého o Belgii přečíst, tak by to mělo být právě to, co zajímá Tebe, ne nás.

VanEgg

Vlámské krajky ,Belgické pralinky ,…