Kepler

Neznáte nějakou vychytávku, kterak snadno oloupat cibuli?

Někdy je to fakt o nervy a cibule je spíš okrájená, slupka ne a ne dolů. Horší, než svlíkat babu ze skafandru!

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně seříznout vršek a spodek cibule, překrojit na půlky a slupka jde lehce dolů. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rWKJ1kV9Q0k

Další odpovědi
WTLS

V zahraničí jsem viděl, že to překrojili na půl i se slupkou a pak to šlo krásně.. (nevyzkoušeno)!

tatanka

Nechat cca 1hod. namočené ve vodě, platí to i pro česnek. Ukrajinky mě to dělaly v restaurační kuchyni.

Frozen

Potápěčské brýle pokud jde o oči.

Mc Merkurion

… mám se opakovat ??? … předem říkám: nepučim !!!