uccello

Neznáte v Praze a okolí nějakou větší prázdnou plochu vhodnou pro trénink s autem?

Chtěl bych jednoho známého připravit na autoškolu a nechat ho řídit, ale nevím o žádném místě, kde by se dalo bez obav jezdit i rychleji než na jedničku. Ideální by bylo nějaké staré odstavné parkoviště nebo slepé rameno nedostavěné silnice. :)

Nejlepší odpověď
Reezo

Já osobně jsem jezdil dřív ke Strahovskému stadiónu, jelikož je tam větší parkoviště a dá se tam jezdit. Je třeba dávat pozor na ostatní vozidla, která se v tomto prostoru můžou pohybovat. Již párkrát tam lidi bourali.