Kubas11

Neznáte nějakou stránku na stahování her, kde jsou v celku a ne na části?

Nejlepší odpověď
anonym

cztorrent

tam je to pokaždé v celku protože není důvod to dělit z důvodu upload limitu na file sharing serverech.

Další odpovědi
chudst

A z jakeho duvodu vam nesedi casti? Na casti je to rozdeleno proto, aby to mohli i neregistrovani uzivatele stahovat. Existuji vsak download managery, ktere to stahnou v klidu za vas. Pozor – stahovat her a obecne softwaru je nelegalni!

Nicmene se v celku se daji treba najit na http://www.uloz­to.cz

Korialstrasz

Zkus nějakého P2P klienta, např. Strong DC++