Matejik

Neznáte nějakou stránku kde vložím obrázek a lidé můžou hlasovat o nejhezčí?

nechci to dávat na facebook a kdo by měl nejvíc lajků ten by vyhrál
Doplňuji:
všechno aby to bylo anonymní

Odpovědi
anonym

Facejbouk nebrat,zkus tohle:
https://suppor­t.google.com/plus/an­swer/6089358?hl=cs
Hlasování v anketě

Když někdo na Google+ vytvoří anketu, můžete v ní hlasovat a vyjádřit tak svůj názor. Pokud nechcete přímo hlasovat, můžete také k příspěvku s anketou přidat komentář nebo mu dát +1.

Důležité: Všichni lidé, kterým se zobrazuje anketa, také uvidí, jak jste hlasovali.

ivzez

Znám.