magda11

Neznáte nějakou soutež pro morče?

Dobrý den mám morče kluka 27.10 2013 a chtěla bych ho rrihlásit do soutěže ale žádnou nenůžu najít.
předem děkuji za odpověď děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Vědomostní???
;-D
Kukni sem – a vyber si podle místa bydliště – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=v%C3%BD­stava+mor%C4%8D­at&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
bolak

Neváhej a morč.

Lamalam

Hlavně ho nepřihlašuj někam do Peru či Ekvádoru, tam patří morčátka mezi oblíbené pochoutky.

anonym

Na letní nebo zimní morčiádu.

Nely.P

Pokud má morče PP tak ho můžeš zaregistrovat a přihlásit na výstavy , jinak žádná soutěž neexistuje …

arygnoc

skúste bostonský maratón.

bolak

a co takovej morčball..

arygnoc

hoď morčaťom čo najďalej?