bolak

Neznáte nějakou kapelu která nemá textaře?

Vždycky sesmolím nějakej ten textík, kamarádi mi tvrděj, že je to perfektní ale neumím na nic hrát ani zpívat, takže to většinou není kde využít a mé krasodílo skončí buď v šuplíku vedle spoďárů nebo v uhláku na podpal.

A pokud by někdo točil amatérský filmy (nemyslím porno :)) a chtěl by pomoct se scénářem, tak tam by to bylo ještě jednodušší, protože se to nemusí rýmovat :)

Nejlepší odpověď
Drap

Napiš Ada 13, zakládá kapelu a textaře jistě nemá

Další odpovědi
barnajka

Ten Aďa13 je opravdu jedna možnost :))
Radila jsem mu, ať si založí profil na Bandzone, tak to tam můžeš zkusit taky. Je tam spousta začínajících kapel a muzikantů – někteří z nich stojí teprve na úplným začátku a rozkoukávají se, tak třeba by textaře uvítali. Musíš si to tam zmapovat sám: vyfiltruj si ty kapely, jejichž styl hraní by ti vyhovoval…a pak si je postupně projdi. Když tě některá z nich zaujme, neboj se je oslovit. Největší průs*r, co se ti může stát, je odmítnutí – to snad přežiješ. Hlavu ti nikdo neukousne, to se bát nemusíš ;)

Jinak takhle z hlavy vím ještě o jedné možnosti, jak svoje texty udat, ale ta databáze je mezinárodní a už na (relativně) profesionální úrovni. Netuším, jak moc dobrý tvoje texty jsou a ani neumím posoudit, jaký šance tam budeš mít s češtinou, ale zaregistrovat se tam klidně můžeš, za to nic nedáš :)

http://www.mu­sicianspage.com/mu­sicians/

http://bandzone.cz/

Ještě mě napadá, že čas od času se objeví soutěž pro začínající textaře. Chce to pravidelně sledovat hudební a literární servery a magazíny, příp. to zkus přes Muzikus. Prolez si skrz naskrz sekci Kontakty – třeba najdeš něco/někoho užitečnýho :)

http://www.mu­zikus.cz/muzi­kontakt/

andy45

Ozvi se. Kdyby se ti libílo co hrajem a nám tvoje texty, tak se určitě domluvíme. e-mail: bulla8ondra@seznam.cz nebo ICQ 343–402–415