..NikySek..

Neznate nejakou dobrou pisnicku ??

Nejlepší odpověď
Miroslavst

znám

Další odpovědi
mojitek

láááá , lalala , hmmm láááá lala .. a pokracuje to dal

Jahoda

Znám jich fůru, ale každý má jiný vkus… Kdyby jste napsala nějaké příklady písniček, které se Vám líbí, bylo by snažší uhodnout Váš styl. Potom bych Vám tu vypsala hafo písniček ;o)

Nuk nuk

Dobrých písniček znám spoustu. Každému se ale líbí něco jiného a ty písničky, které připadají dobré mně, se nemusí líbit Vám.

GangstaHelper

Třeba tato :) Vůbec to není můj styl, přesto mě velice zaujala. Je od autorky jednoho serialu na youtube, o hráčích (ne o hře) World of Warcraft. Písnička je hodně chytlavá a i na videoklip se dá dobře dívat.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=ur­Nyg1ftMIU

HerbiG

a jich znam spoustu :),ale nevim tvuj styl :)

panenka

znám jich hodně ale záleží na tom jestli to co mám ráda posloucháte zrovna i vy

infant

Já jsem metalista, takže je jasné co považuji za dobrou písniku, ale abych byl nestranný, tak:
Monty Python – Always Look on the Bright Side of Life

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=jHPOz­Qzk9Qo

Martisek

tak nevím na co jsi ale mě se třeba líbí tato je od britney spears na reklamu na pepsi je dost chytlavá a klip je krásný já i když moc britney nemusím strašně se mi líbí tak ale nevím každý má jinej styl já třeba poslouchám skupinu Diamond cats ale to se většině nelíbí a je spíš pro menší tak nevím no doufám že to vyřešíš

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=KR2RAH­vbtdM&feature=re­lated

usteman

Kesha tik tok, one republic, Black Eyed Peas Meet me half way, Yiaz Replay

chucky

Me se líbí od No Republic
http://www.you­tube.com/watch?v=qrO­eGCJdZe4

Zero

Lady Gaga – Bad romance, Just dance, Poker face, Kaboom, Telephone (ft. beyonce),Love game… Kesha – Tik tok, Blac eyed peas – Pump It,My humps, Meet me half way, Boom boom pow, Gotta feeling…

Beyonce – Single ladies, Sweet dreams, Halo Eurythmics – Sweet dreams

Aqua- My mama said, Back to the 80´s Barbie girl, Captain Jack, Dr. Jones…Aneta Langerová – Voda živá, Křídla motýlí, Spousta andělú… Pussy cat dolls – Hush Hush, I hate this part, Baby love, Bad girl… Miley Cyrus – See you again, Fly on the wall / Hannah Montana – Let´s get crazy, Hoedown throwdown, Best of both worlds, Super Girl, Who said…Robo Grigorov – Kým Ťa mám, Chýbaš mi, Ona je madona, Láska, pivo, anjel a smútok, Motlidba lásky… Richart Muller – Nahý, Po schodoch, Cigaretka na dva ťahy… Team – Láska necestuj tým vlakom, Držím Ti miesto, Reklama na ticho… Uf, a ja už fakt neviem… Tak snáď si obľubiš aspoň jednu :D

fortin

COLORADO :
Táta vždycky říkal: „Hochu žádný strachy seš kowboy v Coloradu můžeš krávy pást“. Já radši utratil sem psa a všechny prachy do srdce Evropy já v odjel v klidu krást. Narvaný kapsy, prsteny, řetězy zlatý tam kolem krku místní indiáni maj a ti co nemakaj, tak sou nejvíc bohatý musím si pohnout, dokavaď tam rozdávaj.

Z Billa na Nováka změním si svý jméno a až tu malou zemi celou rozkradem tak se vrátím ve svý rodný Colorado a o tý zlatý žíle řeknu doma všem.

Tam kradou všichni, co blízko okolo bydlej šerif se na ně jenom hezky usmívá kdyby se nesmál, tak ho okamžitě zmydlej házej mu kosti za to, že se nedívá. Místo krav tam, nelžu vám, prej pasou holky a když jim nezaplatíš, vyrazej ti dech, ale s IQ to tam nebude tak horký místo na koních tam jezděj v medvědech.