samicek333

Neznáte nějakou básničku o basketbalu?

jestli znáte, mohli byste mi jí napsat?

Nejlepší odpověď
bolak

Napiš víc. Jak to má být dlouhý, jakej typ (ABBA ABAB), jestli to má obsahovat nějaký speciální slova, jak má vypadat pointa…

A hlavně dokdy to musí bejt hotový…pokud to stačí do zejtřka tak zejtra budu mít pár volnejch chvil, tak ti v čekárně něco vymyslím. ;)

tady jen takový malý náčrt, který mě napadnul v posledních pěti minutách

"..pilně trenuj, hodne hrej,
ať seš ze všech hráčů nej,
a když budeš hodně makat,
vezmou tě do en bí ej,

u.s.a je jiná liga,
tam už hrajou černoši,
ty nemusej ani skákat,
dosáhnou až ke koši."

..ale možná to není přesně to co hledáš, takže až napíšeš víc požadavků, tak se do toho opět pustím (pokud ovšem neusnu)

Další odpovědi
fcoop

Basketbal je hra co se zase hrá.
Hodit jednu trojku a pak zase dvojku.
První koš jéjéjé vyhráváme oujé.
První výhra za náma druhá zase před náme.
První místo máme jisto.
Balíme kufry deme ven.
Vahráli jsme oujé
http://basnicky-basne.peoplelo­vepeople.com/bas­nicky-o-skole/basketbal-%E2%99%A5/2-12-3281

bubukaa

já znám tu jak našel fcoop