Sanny099

Neznáte nějakou banku, která půjčí penize i bez podmínky zavoláni do zaměstnání, aby o tom rodina v práci nevěděla?

Odpovědi
Hlada

Ne.
Zjištění bonity dlužníka, mezi které patří ověření příjmu, je zákonnou povinností věřitele.

anonym

Buď ověřují tvou schopnost splácet, nebo je to „nezajímá“ ale v tom případě automaticky předpokládají, že splácet nebudeš a nechají tě podepsat zástavu něčeho neúměrně cenného s tím, že tu zástavu z tebe prostě dostanou za každou cenu. Co je lepší ? Ten první přístup mi připadá přeci jen o něco málo vstřícnější. Pokud se dobrovolně poddáš tomu druhému přístupu, pácháš ekonomickou sebevraždu 🙂