Dismas

Neznáte nějaké židovské sekty z přelomu letopočtu?

Neznáte i nějaké jiné židovské sekty z přelomu letopočtu než křesťany?

Odpovědi
anonym

Kterého přelomu století?

gecco

Kruci – a já četl, že chceš židovský vtip z přelomu letopočtu…
___
Ráno po svatbě v Káni Galilejské…
Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá.
Jeden zvláště „prejásaný a prepitý“ muž prosí: „Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu…“
Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: „NE! Ty už ne…“

Dismas

:D