Cooldan456

neznáte nějaké ponaučení.

Nejlepší odpověď
mosoj

Lež má dlouhé nohy a je bohatá.
Tak dlouho do lesa volal, až vylezl hajný a dal mu par facek.
Lepší ptáček v hrsti než kočka na střeše
Přisel jsem, viděl jsem, nakopali mně
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se dojde pro pivo
S poctivostí nejdřív pojdeš
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě
Neodkládej na zítřek, co můžes odložit na pozítří
Tak dlouho říkal HOP až mu přeskočilo
Lez, máš krátké nohy
Ve dvou se to lépe zahne
Láska i nemoce přenáši
Kdo jí, ať nepracuje
Alkohol je nepřítel lidstva. Nepřátel se nelekejme a množstvi nehleďme
Jezte sýry – mají vápník, bude vám stát jako krápník
Po tmě je každá kráva černá
Moudrý se umí i od hloupého poučit
Kdo chce vejce míti, musí si kdákáni nechat líbit

To je ponaučení tak za tři roky života !

Další odpovědi
iceT

Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá
Kdo jinému jámu kope,sám do ní spadne
a mnoho jiných
http://cituj.cz/Ci­taty/kat-149.aspx

anonym

Co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek.
Já jsem si to někdy pozměnil… NEDĚLEJ DNES, CO ZÍTRA ZA TEBE UDĚLAJÍ JINÍ.
A ponaučení o nevěře.

  1. Nevěra není nenormální.Ne­normální je ve jménu nevěry rozbíjet,

    ubižovat, nebo dovolit ubližovat, zbavovat se povinností.

  2. Z toho vyplývá, kdo chce být nevěrný, musí být velice odpovědný.
  3. Nevěra, pokud už je, by se měla požívat jako čokoládový bonbon,

    nebo třeba vitamíny.Je sladká, může posílit, dodat sebevědomí

    nebo i léčit, ale sestavit si z toho jídelníček, žít jenom z toho,

    to nelze.

  4. Je přísloví:"Když do pekla tak na pěkným koni."Ke slovu pěkným

    bych ještě doplnil chytrým, nebo lépe, moudrým, či inteligntním.

    Jinými slovy, partner do nevěry za to musí stát po všech stránkách.

    Musí být schopen přijmout pravidla hry a musí pochopit, že nikdy

    nemůže stát na prvním místě.

marci1

„Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“
„Kdo se povyšuje, bývá ponížen“.
„Pýcha předchází pád“. ap.

kukulicka

Bez práce nejsou koláče.

Drap

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
Nehazej perly sviním
Lež má krátké nohy

Awe

Jak se do lesa volá tak z lesa tyč.
Kdo jinému jinému sám do ní sám.
Jinak ze života:neser kolegy v práci, kteří mohou být tvým nadřízeným :)

Luciet

Komu není rady, tomu není pomoci.