peterka33

Neznáte nějaké místo kde je pomník 2 . světové vaálky (v Praze)

Potřebuji to vědět do školy děkuji za připadnou odpověd

Nejlepší odpověď
annas

http://www.go­ogle.cz/search?q=Pra­ha+a+pomn%C3%AD­k+2.+sv%C4%9Bto­v%C3%A9+v%C3%A1lky&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Pomník obětem II. světové války – Dolní Počernice
Umístění: parčík „U Váhy, roh ulic Českobrodská a Hrabačovská
Návrh: Daniel Paul
Realizace: Daniel Paul
Materiál: Beton, ocel, žula, zemina, zeleň
Rok: 8.5.2010 – slavnostní odhalení
Slavnostní odhalení pomníku "Obětem 2. světové války“

Parčík v Horních Počernicích mezi ulicemi Chvalkovická, Ratibořická, Vysokovská a Běchorská se nazývá „Park obětí“. Nachází se zde výrazný památník se jmény obětí nacistického teroru v letech 1939 až 1945 z Horních Počernic.

Pomník obětem II. světové války na náměstí Jiřího Berana
adresa: náměstí Jiřího Berana
Městská část: Praha-Čakovice,
katastr: Čakovice

a další v odkazu