sofid

Neznáte nějake interprety kteří šíří „uvědomělý rap“?

Neznáte nějake interprety kteří šíří „uvědomělý rap“?Jako je například interpret: REVOLTA nebo Suvereno.

Odpovědi
pl4toon

Co je to uvědomělý rap? Má jít snad o něco jako univerzální pravdu? Každý umělec je zákonitě vyloučen z disciplíny hledání pravdy. Jde o subjektivní názory, pohledy, pouze zabalené do obalu líbivého pro určitou skupinu lidí.

huxa

Ne, nic takového neexistuje. Každý dává do hudby to, co si myslí… ani revolta se suverenou nemají pravdu.