fiki987

Neznáte nějaké dobré hry do tělocviku?

Ahoj,
neznáte nějaké dobré hry do tělocviku pro střední školy? Každá tak na 15 minut.

Díky

Nejlepší odpověď
Jan Kunčar

Všeobecná vybíjená – všichni hráči jsou v poli, kdokoliv může sebrat míč a kohokoliv jiného vybít. Vybitý dočasně odejde za postranní čáru, jakmile je vybitý někdo jiný, původní hráč se vrací do hry. Toto je varianta „nemocnice“, také se hraje varianta „hřbitov“, kdy se ten, kdo je vybitý, do hry nevrací, až zůstane jediný vítěz. Vyzkoušeno.

Další odpovědi
Rokio

Kapitánka/vybíjená, fotbal, střílení na koš, běh s úkoly apod.

Gestas

Rozhodně ne šachy ;)