vvj

Neznáte název několikadílné série odehrávající se při německé okupace Nizozemí 1939?

Série byla vysílána na TV Nova asi kolem roku 2008, byla o blonďaté bohaté dívce, která zůstala v Nizozemí sama poté, co její otec s bratrem utekli. Když se pro ni otec vracel byl zastřelen na hranicích

Odpovědi
Kyta

Neznám,,ale i mne by to zajímalo,,pokud zjistíš další info,,napiš,,,Dě­kuju