lenisek01234

Neznáte náky zábavný park pro větší ( dospělé) aby nebyl pro malé děti a v okolí Moravy a nebo Prahy?

Doplňuji:
V Paříži moc daleko spís okolí Praha a Nebo okolí Moravy třeba blízko Vsetína nebo nák tak daleko od toho

Odpovědi
Vseznalek88

Není to sice klasický zábavný park, ale u Prahy je Tvrz Hummer a u Poděbrad je Botanicus. Jinak nejbližší zábavný park „amerického“ formátu bude asi legoland u Mnichova

ReHu

Jak daleko v okolí Moravy a nebo Prahy?

Co třeba toto?
http://www.dis­neylandpariz.cz/
Doplňuji:
Zábavný park pro větší ( dospělé) aby nebyl pro malé děti, určitě není na každým rohu.
Budete asi muset zajet trochu dál.