hanayka

Neznáte náhodou někoho podobného?

Dobrý den,
neznáte náhodou podobný příběh nebo spíš osobu co prožila podobný příběh nebo stejně neuvěřitelný jako zažil niki lauda?pokud nevíte kdo to je tak je to pilot formule 1 který na svém závodě Nürburgringu přeřil hotové peklo když jeho vůz neovladaně zatočil narazil do plotu, a později do jeho vozu narazil Brett Lunger který způsobil explozi vozu lauda stratil helmu a zůstal ve 900ti°C pekle.Přežil s vážnými popáleninami obličeje a jiných částí těla a poškozenýma plícema.Nevíte?
Doplňuji:
pribeh myslím správne je to pribeh o tom ze lauda mel „nehodu“ a u vsech ruznych „neuveritelnych“ pribehu to nemusi byt jen NEHODA kdyz dejme tomu nekdo prezije napriklad zasah kulkou tesne vedle srdce tak to neni nehoda ale uz by se tomu dalo rikat pribeh ne?! :D ale ano nehoda,neuveritelné pribehy to me zajíma

Nejlepší odpověď
led

Verte neverte, človek dokáže prežiť čosi, čomu nik (neprítomný) neuverí, považuje to za fantázou. Poznám nie málo takýchto príbehov, ale vyčkajte času, ako hus klasu, možno sa niečo z toho zverejní v Podivuhodných príbehoch našinca doma i v cudzine. Nie sú to príbehy typu Nicky Lauda, ale sú neuveriteľné…
jeden z dávnych čias:
… po ceste sa rýchlo približuje auto, vodič je sám. Čo to má s tvárou, červená krv ju zalieva… križovatka, za ňou roztvorená brána, rýchlo, rýchlo… nemocnica… krvácajúci šofér vybieha, konečne, to je hrozné…
Prešiel čas, muž sa vracia neošetrený,… musím ísť ďalej, až do mesta, sem nepatrím…
čo sa stalo? Do tváre mu vybuchol plyn, neváhal sadol do auta a napolo vidiaci sa hnal do 20km vzdialenej nemocnice, tak ako bol, krvácajúci, popálený, otrasený. Tam ho ale odmietli, nespadal do ich rajona, musel kočírovať ďalších 5km v hustej mestskej premávke do ďalšej nemocnice kde ho bez rečí okamžite ošetrili.
A čo bolo na tom neuveriteľné? Bol to herec, ktorý v ten istý deň po tomto „zážitku“ hral v komédii, ako by sa nič nestalo.
Ale je aj množstvo iných nekrvavých neuveriteľných zážitkov…
zhustene jeden úryvok z mnohých:
…lialo ako z krhle, blížil sa večer. Kam ísť, kde zložiť hlavu… Prišiel za tmy, na samotu, zložil veci pod terasou, nebudem rušiť domácich a zaľahol pod striešku.
Ráno otvorí oči, dve veľké okále ozerajú naň a pod nimi papuľa s tesákmi sa usmieva,. opatrne hodí okom, kam by utiekol a tam druhá hlava vyškiera sa. Pozorovali ho chvíľu, zdvihli sa, napli telá… a tíško odišli. Celú noc ležali pritisnutí a hriali vás a ani neštekli, riekol domáci tulákovi a to sú pritom ostré psy, nikoho nepustia blízo.

Další odpovědi
www

Osobně znám jen jednoho, který přežil svou smrt. Ovšem detaily jsou soukromé ☹
Na internetu ale najdeš podobných věcí spoustu.

petra15

Takovych je sposta.A nehoda Niky Laudi neni zadny pribeh.Jde ti o nehody nebo zazitky ?
Doplňuji:
A takovych zna taky kazdy spoustu, chybi tu ale nejaka ta „jiskricka“,ktera by je aktivovala…