Jojka

Neznáte náhodou někdo oděvní firmu Justapink? Na netu jsem o ní nenašla ani slovo.

Ozvali se dceři a mě se to zdá nějaké divné.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pink je módní značka,jestli to nebude nějaké další označení

Další odpovědi
panenka

Taky jsem se vám ted dívala na netu a bohužel jsem o firmě Justapink nic nenašla.

JithushQa

JustaPink je firma která vám navykládá jak vám budou platit 15 000 ,–kč měsíčně atd…chtějí po vás nahatý fotky a to už sem je fakt poslala někam..=))

MIRANEK

Firma Jastupink je původem ze Srílanky. Ženy tam tkajou bavlněné ouplety v jasu zapadajícího slunce. A poto,že je v tý době všechno naružovělé,tak tkaninu pojmenovali Jaspink. Je to žádanej matriál u popředních světových návrhářú.

Maličká11

Ahoj, všechny varuji před touto fiktivní nabídkou, pan Konsilian je pouhý podvodník který tahá z dívek pouze fotografie!

_Kristy__

Jak jste na to přišla?

Alenka 1

Tak taky me kontaktovali cca pred 14 dny, poslala jsem vsechno co po me zadali a dnes jsem jiz byla v praze v agenture a podepsala jsem smlouvu. Myslim si ze by to mohlo fungovat. Jednani se mi zdalo seriozni a profesionalni, je pravda, ze zacatky myslim tim ty mejly s pozadavkama byly otravne, ale chapu to, nechtely utratit zbytecne hodne penez za verejny konkurz. Jinak obleceni co mi dnes ukazali vypada opravdu moc dobre, mela jsem taky z toho strach, uz se tesim az mi jej pristi tyden dovezou :) prvni kouseky mam jiz ted, hned mi par kousku dali. Jinak brzo by mela byt velka reklama i v casopisech a i na internetu, tak uz se tesim. Zkuste to taky a treba vas taky vyberou jako me :)

Ginny16

Ahoj, můžeš mi prosím tě napsat na mail? miss007@seznam.cz, jak to probíhalo a tak? Také se mi ozvali, ale bojím se, aby to nebyl nějaký podvod.

Foxi

Musím se připojit a říct,že mi to příde také jako totální nesmysl. Email mi přišel zhurba před 3 měsíci s dlouhými texty o tom jak to chodí,co firma za oblečení dodává apod. Dnes mi přišel email znovu,ale tentokrát pozměněný,že mají stále místa…jj je to hezká představa 15.000+ měsíčně, dodávané oblečení, ale je to nereálné. Chtějí tam vědět spoustu infa to je v pořádku, ale těch fotek je přezpříliš, co chtějí. Myslím si že by z toho nikomu nic nekáplo a mohlo by dojít k zneužití fotek.

adela.cerna

TAké mi přišel ten email a také tomu moc nedůvěřuji..!:)

Dalibor

Nabídky od JustaPink chodí hlavně na stránkách: http://www.czechfa­ces.com/

Dalibor

Máme stejnou zkušenost a nabídku od JustaPink. Víme toho tolik co Vy a čekáme co se z toho vyklube. Pokud by vše fungovalo tak jak píše paní tak by to bylo skvělé.

terynks

No mě poslali návrh být jedna z modelek,měsíčně 15000Kč jednou bych musela jet do Prahy nebo do Brna na focení.Ptala jsem se jak si můžu být jistá že to není žádnej podvod a oni mi napsali že tato firma je prozatím jen v Irsku a v ČR bude od 1.8 2010 a že jednou do měsíce by k vám přijela černá dodávka s oblečením a vy si budete moct vybrat,když oblečení poškodíte takže vám ho ¨vyměněj a nebudete nic platit nebo i když ho stratíte.Nevím jestli se tomu dá věřitno,ale poslali mi toho o této firmě docela dost.