FikeCZ

Neznáte jmeno nějake hry kde jste na ostrově snažite se uživit a pak třeba mužete utect?

Doplňuji:
minecraft znam :) mam koupenyho :)

Odpovědi
Ella

Jediné co mě napadá je Sims 2 – Příběhy trosečníků :D

Michal Kole

Dosovská hra Tajemství oslího ostrova

http://plnehry­.idnes.cz/tajem­stvi-osliho-ostrova-prvni-cz-hra-dhp-/Clanek.aspx?c=A000618­_054606_bw-plneHry-adventury_bw

Vlk-Gabriela

Znám jich jistě více, ale podle názvu jsem si vzpomněla jenom na hru Stranded.

Lamička

Doporučuji minecraft sice zrovna neutíkáte ale přežívate těžíte uhlí, železo diamanty vyrábíte nástroje … vřele doporučuji…