alik360

Neznáte internetovou stránku, na níž můžou lidé požádat o peníze na něco, co potřebují?

Neznáte náhodou internetové stránky, kde můžete požádat o peníze na věc kterou zrovna potřebujete.

Neznáte internetovou stránku, kde lidé můžou požádat o peníze na něco, co potřebují například troubu a tak?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě, říká se tomu crowdfunding a je to teď velmi populární. Ale je zapotřebí dárci něco nabídnout, aspoň dobrý pocit, že a) podílí se na něčem užitečném nebo b) pomáhá někomu opravdu potřebnému.
Takže popřemýšlej, jestli troubu potřebuješ a) protože spouštíš novou linku na respirátory, které nám pomohou překonat epidemii nebo b) si matka samoživitelka se 6 dětmi, z toho má 5 alegii a nutně potřebuješ troubu, abys jim chystala jídlo.
Podle toho, který jsi případ, tě nasměruju na vhodné stránky.

Další odpovědi
Drap

Nechci být špatným prorokem, ale myslím že takové stránky nejsou. Takové stránky nemají logiku. Kdo a proč by to dělal?

Emefej

Zkus požádat zde. Pokud uspěješ, rád se s žádostí přidám, potřeboval bych nové auto.

JežíšKristus

Zonky
Mintos

Příspěvky od České správy sociálního zabezpečení, příspěvek na bydlení od MPSV apod.

PepasAvalonu

Jak zmiňují ostatní: crowdfunding, zonky a jiné P2P půjčky, ale taky si můžeš vzít neúčelovou půjčku od banky. Většinou jsou asi tak do 20-ti tisíc, někde možná víc (do třiceti).
https://www.ban­ky.cz/prehled-a-porovnani/puj­cka/neucelova-pujcka-na-cokoliv/
https://www.mo­neta.cz/slovnik-pojmu/detail/co-je-bezucelova-pujcka

Tady jsou i nebankovní: https://www.pujcka-dnes.cz/pujcka-30000-kc/

nyjono

Například troubu?
Trouba není něco, než čeho by se nedalo žít.
Je to už jen vylepšení.
Zadarmo není nikdy nic.
Vždy to stojí alespoň nějaké úsilí.
Můžeš zkusit podat inzerát, někdo třeba pořizuje lepší a tu starou vyhodí

zjentek

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mimo%C5%99%C3%­A1dn%C3%A1+okam%C5%BE­it%C3%A1+pomoc&oq=mi­mo%C5%99%C3%A1dn%C3%A1+o­kam%C5%BEit%C3%A1+po­moc&aqs=chrome­..69i57j0l6j6­9i65.8992j0j9&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8
Nebo>>>https:/­/www.mesec.cz/so­cialni-davky/statni-socialni-podpora/mimoradna-okamzita-pomoc/

elkon

Takové „šachy“ jsou nejlepší způsob, jak naletět podvodníkovi. Když potřebuješ, tak se domluv na půjče v bance. A je to bezpečné.

CTTON

Pokud potřebuješ na novou troubu, pošli číslo bankovního účtu, sám nemám teď moc peněz ale pokud můžu poslat někomu na novou troubu bránit se nebudu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

děkuju to crowdfunding vypadá dobře. Ještě jsem našla startovač ale to nebylo uplně to co jsem hledala.

alik360

Nevím ale děkuji za odpovědi. Ale možná už neexistují. A smysl je že ten kdo přispěje bude mít dobrý pocit. A ten druhy bude šťastný za pomoc. A když se vybere dost peněz budou všichni šťastní.