neznáte firmu (vývařovnu) z Prahy,která se zabývá stravováním pro děti?

mám docela problém sehnat vhodnou firmu, která splní moje základní požadavky, jež se týkají přípravy jídel pro děti včetně jejich dovozu do soukromé školky. zatím co jsem sehnal a vyzkoušel, tak je to propadák a nikdy jsem nevěřil, že v dnešní době je to problém. pokud pominu hygienické předpisy, které jsou jasné, tak požaduji aspoň nějakou kvalitu (konzumovatelnost), pestrost jídel (gulášovka a guláš s knedlíkem v jednom menu rozhodně ne), včasný dovoz se správným počtem objednaných porcí a nakonec správné vyúčtování (fakturace za dané období). máte nějaký tip, doporučení?

předpokládám, že zde není povolená reklama, tak pište konkrétní zprávy na můj profil

Odpovědi
anonym

Kosovo je Srbija.