Packal

Neznáte nějakou speciální restauraci, kde by se dalo oslavit přijetí na osmileté gymnázium?

Neznáte nějakou speciální restauraci(něčím zajímavou nebo že tam fakt dobře vaří, kde by se dalo oslavit přijetí na osmileté gymnázium?
PS:Někde v Praze popř. u Prahy.
Doplňuji:
Restauraci, ne cukrárnu.
PPS: odpovídejte pouze na položenou otázku.

Nejlepší odpověď
anonym

A musí to být hospoda? Jsem slavil třeba v cukrárné (18).

Další odpovědi
led

No takúto udalosť možno osláviť len v Činskej reštaurácii na 108.Východnej v New Yorku.
Že to nie je v Prahe?V dnešnej dobe nič nie je ďaleko a tákáto udalosť si zasluhuje trochu oslavy spojenej s výletom.

Mirdas

Těžko odpovědět zda neznáme konkrétní představu.

Vyhledejte si na internetu stránky několika restaurací s nabídkou a ty které by se vám budou zamlouvat přímo kontaktujte, ať vám předložil co můžou zajímavého nabídnout, zajistit a podobně.

Pak si vyberte.
_

lukas.zmizik

Oslavil bych u Red Hooka na Pankráci točenou dvanáctkou a dal bych si k tomu nachos…

Na domácí úkoly kašli – to si kdyžtak skočíš sem zeptat se, kdyby něco…

ivzez

Přijetí na osmileté gymnáziu
doporučuji oslavit v cukrárně
(na restauraci máš ještě dost času).
Doplňuji:
Destiletým nebo jedenáctiletým dětem
restaurace nedoporučuji.

cynique

Degustation Bohême Bourgeoise a Alcron v hotelu Radisson. Vše ostatní je „podlezením laťky“.