Neznáme se z pionýrského tábora v Milevsku nebo z Javorníka?

Teď si nejsem jistý, z kterého PT to bylo, protože jsem byl na obou, a to v Javorníku 1967 a v Milevsku 1968.

http://postim­g.org/image/4mwzxcop­t/

Nejlepší odpověď
anonym

a kterej Ty seš, ten černej vzadu?

Další odpovědi
gecco

Tak tuhle otázku jsem fakt nepobral…
😉
Každopádně – já byl na prvním táboře v 1971, na Velké Lhotě…

anonym

boreczech, co tě nemá.

anonym

Gecco, rád vysvětlím. Je nás tady spousta vyšší věkové kategorie a co když náhodou tu je někdo, kdo tyto tábory absolvoval. Stačí? 😁

anonym

No jo, teď koukám na zadání. Chybička se vloudila, ale snad ji annas opraví a vloží „se“

gecco

A tak to jo…
😉

gagaga

ja jezdila do Pece pod Cerchovem ..kdyby tu nekdo byl :)
a barb. typuji na kluka nahore, vpravo ( bile tricko )
:p

  • iv-

anonym

  • iv- kdepak, já v tu dobu byl ještě záprtek. 🙂

gagaga

:o

anonym

Tam ten se ti líbí, že jo?! 😁

gagaga

pssst ..libi :)
ale nevim, jestli by se mi libil i dnes :))