hubickova

Neznámá skladba

Mám dosti těžkou otázku.Včera jsem zaslechla skvělou skladbu,instru­mentálku-beze slov- a hlavním motem je nádherné kytarové sólo.Vypadá to,že to hraje rocková kapela s orchestrem,ale nemám extra hudební sluch.Vím,že to je starší skladba,žádná novinka.Podle čeho ji mám najít,nevím,kdo ji hraje,nic,jen se mi strašně moc líbí.

Odpovědi
anonym

pokud to bylo z rádia, zkus vyhledat playlist rádia. Tam by měla být uvedena.