Monča.R.E.T.

neznáe někdo nějaký dobrý seriál?

Doplňuji:
*neznáte pardon zapoměla jsem tam napsat T.

Nejlepší odpověď
hladas

Co třeba stargate?

Další odpovědi
anonym

ajťáci, červený trpaslík, teorie velkého třesku, registr dopravy
Doplňuji:
Stargate: Atlantis (5 sérií po asi 20 dílech) bude na nějakém TV kanále, tuším od posledního červce, ale kanál nevím

meTTax

Dexter

SonsyMite

Simpsonovi!

mosoj

Pořád málo ? ????

Funna

a jaký žánr bys ráda viděla??
jinak já se ztotožňuju s česílkem…
Doplňuji:
a navíc Futuráma, Simpsonovi, Griffinovi, Jak jsem poznal vaši matku, Přátelé…

balca

futurama,simpsno­vi,griffinovi…

RedC22

Z těch novějších mě hodně zaujal Suits a nadějně vypadá taky The Newsroom. Další povedený seriály, které mě teď napadají: Stargate Universe, Sanctuary, Doctor Who, Torchwood, Dexter, Suzumiya Haruhi no yuutsu, Misfits, Person of Interest, …

cherreis

CHUCK je taky dobrý seriál (pokud máš ráda ten humor ve stylu Big bang theory)

DaveR

NUMB3RS, HIMYM, TBBT, IT Crowd, SW:tCW, Simpsonovi, Futurama, Game of Thrones, …

Dudny

http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=3&o­rigin=&genre=&y­ear_from=&year_to=&ac­tor=&director=&ok=Zo­brazit tady si vyber :D

RedC22

Z těch novějších mě hodně zaujal Suits a nadějně vypadá taky The Newsroom. Další povedený seriály, které mě teď napadají: Stargate Universe, Sanctuary, Doctor Who, Torchwood, Dexter, Suzumiya Haruhi no yuutsu, Misfits, Person of Interest, …

RedC22

Tak tohle se nepovedlo… to měla být odpověď.

anonym

ten registr dopravy je taky postupně, jako registr MPSV