lenisek01234

Nezná někdo zajímavou hru ke stažení třeba starání se o miminka nebo o zvířata?

Doplňuji:
Jakákoliv dobrá hra ? :DD na stáhnutí? :))

Nejlepší odpověď
bolak

tak si kup tamagochi ne?… bratránek taky jedno měl.. já mu na něm vždycky posouval čas :))…chudák, jak ho to bralo, on si šel lehnout, já vzal toho tamagočiho, nastavil jsem tam 23:59, nechal jsem minutu uběhnout a pak znova a znova a tohle sem dělal pořád dokola celej večír, a ráno se pak bratránek probudil a byl tam křížek.. tamagochi mu umřel :)…no ale dokavaď tam měl nějakyho pejska neboco, tak to ještě šlo, ale pak když mu to takhlen blbnulo, tak přemluvil mámu aby mu koupila novej, a na tom měl normální lidský dítě..a to už začlo bejt docela morbidní :)

ale užili sme srandy…