zjentek

Nezná někdo škodlivej hmyz na devět písmen?

je to hádanka, takže ani nevadí, že tady není kategorie hmyz.

gecco, dyť to mám v kategorii hádanky, to neznáš? Á propos, víš kolik to je devět písmen? Hele, čtvrtý odzadu je er a fčil mudruj!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Komunisti.

Další odpovědi
annas

Pokud jde o hádanku, může to být jinak.

Při luštění křížovek narazím na různou havěť. Např. je to „krtonožka, případně lupenitka“.

JInak nedávno jsem někde na netu četla, jak Rada TV uvedla, že obtížným hmyzem, který kritizuje neobjektivní zpravodajství, je posluchačská „veřejnost“.

Jejímu nespokojenému mluvčímu se říká „kverulant“ a „potížista“.

Emefej

Rus domácí.

Zdroj: http://www.bi­olib.cz/cz/ta­xon/id389/

gecco

Hádanky a domácí úkoly se tu neřeší…
;-D
_______
Ale může to být třeba tesařík, kožojed, zavíječ, štěnice…
😉
________________
Já su blbej…
;-DD
Čtu „na devět“, odpovídám na sedm…
:-O
___
Na 9 mne napadá jen muchnička (pokud beru „ch“ jako dvě písmena)…

gecco

Na 9, čtvré odzadu „r“…
Třeba lýkožrout…
😉

zjentek

gecco, nominace! Je to lý-ko-žrout!"

gecco

😉