zjentek

Nezná někdo podrobnosti ohledně narozenin známe herečky?

Přesně za měsíc od dnešního dne má Emma Stone narozeniny. Jednatřicet let. No, týjóó… No, žádný kulatiny to nejsou, pravda, ale… Nevíte někdo čirou náhodou tady, co plánuje? Jak to bude slavit a další podrobnosti? (;

Vřelé díky.

Emily Jean Stone letos.

Nejlepší odpověď
marci1

A ty jsi ještě nedostal pozvánku? 🙂

Další odpovědi
cochee

Tohleto už ale silně připomíná vztah Kolesy k ženskému plavání 😁

ivzez

Já sice informace mám, ale protože nejsem její tiskovou
mluvčí a nemám od ní ani jiné pověření, nesmím je šířit.

aliendrone

Já sice o tom nic nevím, ale mám báječný tip na dárek. Kup jí silikonová prsa. Nebo alespoň takové ty vycpávky do podprdy či push-upku, prostě něco v tomto smyslu. Však víš, jde o to, aby jí po tvém sňatku s ní (a následném rozvodu) zůstalo něco víc, než jen krásný, dlouhý, šíthlý kozy. ;) :D :D

zjentek

Ješiži… Počítám, že kvůli čiré lásce nebudu na netu tak slavnej, jako Kolesa. Co?

cochee

Takových „čirých lásek“ už jsem měl… Iveta Bartošová, Libuška Šafránková, aj., aj. – a nakonec jsem si stejně (na chvíli) vzal úplně nounejm zdravotní sestřičku 😉

zjentek

Marci, je to trošku komplikované. Emma… Ále nic…