sonam

Nezná někdo on- line módní poradnu? Potřebuji poradit k čemu nejlépe nosit riflov bundu.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

No jasně že znám. Tady jsi správně a všichni to poradíme.
Takže riflová bunda se nejlépe hodí k minisukni a kozačkám :)

Další odpovědi
anonym

Třeba tady
http://www.mod­nipeklo.cz/
Doplňuji:

pokazdejinak
tos napsala velmi dobře 🙂

pokazdejinak

hlavně k čemu nenosit – k riflové bundě NEPATŘÍ riflové kalhoty – maximálně pokud mají výrazně jinou barvu (např. tmavý denim k světlé vyšisované bundě)… stejná barva vršku a kalhot z vás udělá riflový sloup :)

jinak inspirace se dá najít i na googlu – ve vyhledávání obrázků si zadejte riflová bunda kominace, příp. muž/n. žena a i ten pitomý google vyhodí různé možnosti…

případně si můžete pohrát s kombinacemi ve službě pinterest.com – jsou tam taky k nalezení hotové kombinace, nebo si můžete zkusit vytvářet vlastní

marci1

Tady se ptáš správně. 🙂 Riflová bunda se dá nosit ke všemu. Také ji nosím téměř ke všemu. Podívej se k čemu ji nosí celebrity : 🙂
http://zena.cen­trum.cz/moda-a-krasa/moda-slavnych/foto­galerie/2014/03/27­/jak-nosit-dzinovou-bundu-inspirujte-se-u-celebrit/

Šidlo

rifľovú bundu určite noste, ak:

1.máte menej než 20 rokov
2. v prípade, že ste muž možno menej než 30 rokov
3. idete na retro párty 90.rokov
4. máte krásny, kvalitný model bundy, nedajbože je aj originálny
5. ste tramp(ka), motorkár(ka).­....iná subkultúra s láskou k rifľovine

myslím, že jednofarebné, nie pastelové ani neónové nohavice sa hodia