ABCDEFGHRT

Nezná někdo modelingovou agenturu, která je i pro dívky?

Hledám agenturu, která přijme dívky i od 13 let. Nezná někdo takovou agenturu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

gecco:

to je ok, pravdepodobne ďalšia osamotená mozgová bunka obalená pekným xichtíkom.

;-Q

Další odpovědi
gecco

Pokud chceš být modelkou – měla bys být aspoň ´minimálně´ samostatná a měla by ses snažit prosadit…
Snažit se – ne čekat, až tě někdo vezme za ručičku a dostrká na molo nebo do ateliéru – na celém světě je jen pár modelek, o něž se fotografové a designéři ´perou´, ten zbytek (asi tak 99 %) musí o práci tvrdě ´bojovat´…
___
Asi to nebude nic pro tebe – ani neumíš napsat do vyhledavače ´heslo´ a vybrati si z nalezených odkazůůů
;-D
No – napsal jsem to za tebe – vybereš si aspoň???
https://www.go­ogle.cz/search?q=mo­deling+d%C3%AD­vky&client=ope­ra&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&oq=modeling+d%C3%AD­vky&gs_l=heir­loom-serp.3...17204­.17852.0.18069­.5.4.0.0.0.0.0­.0..0.0.msedr­...0...1ac.1.34­.heirloom-serp..5.0.0.CEK9oC­cY-mw

ivzez

Vím, že žádná modellingová agentura
nepřijme třináctiletou dívku bez písemného
souhlasu jejího zákonného zástupce.

Jak se na tvůj nápad dívají rodiče?

gecco

Arygnoc – musí mít aspoň 3…

  1. řídí migrénu
  2. menzes
  3. to přepíná

😉
No – i když – je možné, že ve 13 ještě nemá menzes…
😉

arygnoc

v 13-ich sa ešte iba vyvíja, takže možno dorastú tie dve bunky.
horšie bude, keď doraste iba jedna, to bude mať menzes a migrénu mrvére.

;-Q