Avatar uživatele
dust8

Nežije si někdy váš počítač, tak trochu vlastním životem, nebo je stále vaší loutkou, kterou si přísně ovládáte sami?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler před 1700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Můj počítač je v pohodě a zvládám ho. Když se ale vyskytne problém a chce mi něco říct, hovoří na mě mateřskou řečí země původu, tedy maďarsky. Takže už vím, že hálózat csatlakoztatva je fajn, připojení k internetu šlape, a jsem v klidu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No, někdy si ze mně dělá pudel a já jen valím bulvy. Zrovna teď, když jsem ho vzbudil, sama od sebe začala na mně řvát Sheryl Crow (zanechané CD v šuplíku). Někdy mi taky tvrdí, že nejsem připojen k internetu, který vzápětí naskočí a další srandičky. Já mu to ale odpouštím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

PC mně poslouchá, pokud dělám to, co on dovolí.

Chtěla jsem si zahrát karty Solitaire či něco jiného, ale vše je zřejmě nenávratně proy. prlzkumník nenašel.

Sáhnout d Win8 nejdou, objeví se hláška, že už je mám stažené. Ach jo, musím počkat na odboníka. .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud si začne žít vlastním životem tak ho … resetuji, případně reinstaluji 🙂 Totéž brzy budeme dělat s prostředky příliš odbojné a uvědomělé umělé inteligence 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

annas: stačí reinstalovat … dnes k tomu potřebujete jen tři věci, prázdnou usb flashku, stáhnout na ni instalátor operačního systému pomocí programu balenaEtcher zde https://www.ba­lena.io/etcher/ a pak už jen restartovat PC a nechat jej provést čistou instalaci (během asi 30 minut) … nic náročného v tom není, rozhodně není třeba volat odborníka, je to téměř triviální zásah a dá se to dělat cvičně třeba 5× denně. Důležité je před reinstalací mít data zálohovaná například v cloudovém úložišti nebo jiných médiích v domě abyste se obcházením cenných dat při reinstalaci nemuseli moc zdržovat.

před 1700 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet