Avatar uživatele
autacek

Nezdá se vám, že už se to s tou korektností a inkluzí trochu přehání?

https://ona.id­nes.cz/miss-minnesota-usa-soutezici-mikayla-holmgrenova-downuv-syndrom-1cf-/spolecnost.as­px?c=A171201_104443_spo­lecnost_zar

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 2333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Celkem chápu, že milovníky téměř dvoumetrových tyček taková osoba nezaujme, ale proč by si neměly užít svou šťastnou chvilku i ti méně obdaření? Dostává se to i psům, kočkám i koním, kteří vůbec nechápou oč jde. Tak proč by si to neměl zasloužit člověk nemocný, s neradostnou vyhlídkou?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Zdá. Svět nějak ztrácí zdravý rozum. Co je normální je nezajímavé a dopředu se cpou nebo jsou spíše cpány všelijaké anomálie. Snad to jedno nedojde daleko jako v této chmurné vizi: https://youtu­.be/jDynqLqzNLA
Doufám, že lidi nakonec dostanou rozum a všechny ty pachatele dobra pošlou … tam kam patří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smackdown

:)) sem se zasmál u konce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nezdá.
Pokud splnila podmínky pro účast v soutěži,
nevidím důvod, proč jí v tom bránit.

Naopak se mi zdá až až nesnášenlivosti…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Bude hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Zaprvé tato otázka zmatlává dohromady dva různé pojmy a zadruhé platí, že vyvozovat cokoli podle nějaké soutěže krásy, o které navíc píšou v bulvární příloze MF, je nerozumné (a to je prosím řečeno „politicky korektně“)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Zdá!!! Totiž… nezdá se mi to, bohužel je to aktuální REALITA! :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kéž by se mi to zdálo a já se probudil a zjistil, že chlapi jsou zase chlapi, ženy ženami a všelijací ti eko/gendero/bů­víco/aktivisté jen banda neškodných pošuků…

před 2332 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
magorvkleci

Ono to tak pořád je. To jen sdělovací prostředky kolem každé nevýznamné blbosti dělají humbuk. Jak bylo řečeno: Úkolem novináře není informovat, ale vzbuzovat emoce a manipulovat. Pro ty přízemní jedince, kteří volají po holých faktech, máme vzadu sportovní stránku.

před 2332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek