autacek

Nezdá se vám, že už se to s tou korektností a inkluzí trochu přehání?

https://ona.id­nes.cz/miss-minnesota-usa-soutezici-mikayla-holmgrenova-downuv-syndrom-1cf-/spolecnost.as­px?c=A171201_104443_spo­lecnost_zar

Nejlepší odpověď
Kepler

Celkem chápu, že milovníky téměř dvoumetrových tyček taková osoba nezaujme, ale proč by si neměly užít svou šťastnou chvilku i ti méně obdaření? Dostává se to i psům, kočkám i koním, kteří vůbec nechápou oč jde. Tak proč by si to neměl zasloužit člověk nemocný, s neradostnou vyhlídkou?

Další odpovědi
klumprt

Zdá. Svět nějak ztrácí zdravý rozum. Co je normální je nezajímavé a dopředu se cpou nebo jsou spíše cpány všelijaké anomálie. Snad to jedno nedojde daleko jako v této chmurné vizi: https://youtu­.be/jDynqLqzNLA
Doufám, že lidi nakonec dostanou rozum a všechny ty pachatele dobra pošlou … tam kam patří.

Smackdown

:)) sem se zasmál u konce.

ivzez

Nezdá.
Pokud splnila podmínky pro účast v soutěži,
nevidím důvod, proč jí v tom bránit.

Naopak se mi zdá až až nesnášenlivosti…

Arne1

Bude hůř.

xxx3

Zaprvé tato otázka zmatlává dohromady dva různé pojmy a zadruhé platí, že vyvozovat cokoli podle nějaké soutěže krásy, o které navíc píšou v bulvární příloze MF, je nerozumné (a to je prosím řečeno „politicky korektně“)

aliendrone

Zdá!!! Totiž… nezdá se mi to, bohužel je to aktuální REALITA! :(

aliendrone

Kéž by se mi to zdálo a já se probudil a zjistil, že chlapi jsou zase chlapi, ženy ženami a všelijací ti eko/gendero/bů­víco/aktivisté jen banda neškodných pošuků…

magorvkleci

Ono to tak pořád je. To jen sdělovací prostředky kolem každé nevýznamné blbosti dělají humbuk. Jak bylo řečeno: Úkolem novináře není informovat, ale vzbuzovat emoce a manipulovat. Pro ty přízemní jedince, kteří volají po holých faktech, máme vzadu sportovní stránku.