Nezdá se vám,že tyto „odpovědi“ upadají?!

A není to jen novým vzhledem!
Doplňuji:
Přátelé,po vlastním uvážením „končím“ na tomto serveru"odpovědi" ! Bylo mi s vámi dobře,někteří jste mne potěšili,někteří poradili,někteří ponížili,ale můžu vám na rovinu říct,že jste báječní! Mějte se krásně a vzpomínejte na mne jen a jen v dobrém!

Nejlepší odpověď
www

Nezdá, je to tak. Otázky si vymýšlejí stabilní uživatelé jen pro potěchu či body sami mezi sebou ap. Navíc se z odpovědí stal jakýsi „jiný“ chat ☹.
Doplňuji:
Pravda je ale samozřejmě taková, že kdyby to ti stabilní uživatelé nedělali, neděje se tu takřka vůbec nic, což je smutné. Stránky nějak ztratily svůj původní smysl.

Další odpovědi
david22

Já bych byl pro to vydržet a udržet tyto kvalitní stránky ještě nějakou dobu !!!
Přišel jsem tu asi před 4 měsíci.
Dozvěděl jsem se spoustu věcí a získal odpovědi na hodně otázek, které mi již delší dobu „ležely v žaludku“

Mám to tady rád. Je pravda, že někdy se uživatelé do sebe pustí, ale myslím, že jsou tu relativně dobré vztahy. Taky jsem si všimnul, že někteří uživatelé tyto stránky dost „prožívají“ a to ji je často kolem 40, 50 nebo 60 let. Čili nejsou tu jen adolescenti, jak jsem si původně myslel. A to je dobře.
Je pravda, že bude čím dál tím obtížnější vznést kvalitní a originální dotaz, ale to je prostě tím, že na spoustu věći už se někdo ptal.
Nelze donekonečna vymýšlet super dotazy.

Přesto jsem proto, udržet tyto stránky ještě co nejdéle !!

bolak

Upadají, upadají.
Jsem rád že toho mohu být součástí.
Doplňuji:
www: Obyvatelé planety jménem česká republika se přestávají topit v problémech. Kvalita jejich života se zřejmě zlepšuje. Taky mě to sere!

iceT

Milý drahý Barbakane,nemyslím si,že Tvým odchodem se něco na odpovědích změní,ale budu doufat,že se jednou rozhodneš vrátit.
Je to škoda,protože s Tebou jsem se pokaždé dost nasmála…
Doplňuji:
A ano,kvalita odpovědí víceméně upadá,ale zase je to jen o lidech a v lidech.

briketka10

barbakane jestli odjedeš jen na dovču jako -iv- tak to pochopím, ale na podzim se se nám zase vrať nebudeme se mít čemu smát ☹
i ta Aramah s bolakem se vrátili :DD
tak nás neopouštěj ještě TY !!

Doplňuji:
každou chvíli jsem se musela přihlašovat několikrát denně, jen co jsem si třeba odběhla pověsit prádlo, nebo šla se psem na procházku nyní už nemusím 🙂

zůstávám pořád přihlášená, nešlo mi trvale se přihlásit myslíte, že tato funkce je opravená ?

anonym

Jeee ! A kdo me ted bude psat : Vrana k vrane … ? 🙂
Barbakane , ja vam zavidim … zavidim vam to , ze to dokazete. Minuly tyden jsem psala , ze uz odesli – i kdyz potichu , ( Rynek .. ) nebo odejdou … ti nejinteligentnejsi . Pak odejde stred .. a pak zustanu ja s bolakem. 🙂
Ja zatim jen omezuji. Mam max. hodinu denne – na odpovedi a ty delim po ctvrt hodinkach.
Preji vam vse nej a vratit se muzete vzdycky. Otazka je , jestli bude ale kam. Moji prognozu na budoucnost odpovedi jste mozna uz cetl. -iv-

aramah

Co to je za nesmysl?Kam bys chodil?
Tak to prrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr­rrrrr.

anonym

To myslíš vážně?Vždy jsem skočila na špek !Neházej ještě flintu do obilí,vydrž,jak zpívá Wabi-..zase bude líp!

hanny 2

Ať je to jak chce,už sem také tak často nechodím,ale občas sem ráda „mrknu“,zjistit,co je nového.Takže – barbakane nevěřím,že bys tyto stránky úplně „vymazal“ ze své paměti!Vždyť občas je tu i legrace,nemys­líš?A už kvůli tomu to stojí za to!

Sůwa

babakane, tak na to zas rychle zapomeň, já se tu namáhám o technická vylepšení, ale kvalita otázek a odpovědí je na nás. Nechci předbíhat, ale nějaká zlepšení jsou už na cestě.
Doplňuji:
Něco málo ještě prozradím, kontakt s adminem byl úspěšně navázán, tak si připravte kvalitnější dotazy i odpovědi.

Damiana

To bude tím horkem! Od té doby, co je pěkné počasí, nechce se nikomu vysedávat u compu, to je jasné a tak se tu množí i dost blábolů. Přesto jsem toho názoru, že bys to měl překonat. A byla by škoda, kdybys to zrovna Ty vzdal.
Osobně sem také nechodím teď tak často, ale iPad je mobilnější, to je fakt. Kdybych měla u toho sedět, tak se urvu tak dvakrát v týdnu. Ale že bych byla tak otrávená, to zase ne. Jsem pozitivně laděný člověk. Beru to tu jen jako zábavu a zpestření, nic víc – ne jako náhražku skutečného života, takže si vybírám otázky i odpovědi, které se mi líbí. Zkrátka to tak neprožívám.
Btw, slyšela jsem, že při dnešní razantní změně počasí přibyde porodů – ale co to z Tebe předčasně vypadlo za blábol?
Vzhledem k Tvé šprýmařské povaze to rozhodnutí stejně beru s rezervou!

Drap

Mrzí mne to. Pokud to je možné, tak to prosím zvaž . Nerad bych tu byl sám na zadávání plytkých otázek

tom004

Je to Tvé rozhodnutí i když je to škoda. Jenomže zrovna jako život se odvíjí ve vlnách,je to v podstatě sínusovka,„jednou si dole,jednou nahoře“,tak je to i na těchto stránkách.Takže klidně vydržím,počkám si,odpovím když budu vědět,zeptám se když budu mít na co,smažu otázku když budu přesvědčen,že sem nepatří.Když se v čemkoliv z uvedeného „seknu“ rád to uznám.Je tu dost nových uživatelů a jsou fajn nebo méně fajn.Ostatně jako my všichni.Stačí.

venkovan

Bývaly doby, kdy se vše rychleji načítalo, odesílalo atd. Taky proto sem jen tak někdy nakouknu – ono toho času prosedět u PC je stále méně a ještě čekat. To je skoro lepší si pustit hvězdičkový pořad v TV, tam někdy ta dáma odloží i všechny šaty. Jen nevím proč u toho dělají takové problémy. Pořád se tam kroutí, neví jestli ten hadřík odložit či ne apod. Proč si rovnou nezajdou na záchod když je to břicho tolik bolí.

GM

Nezdá, je to fakt. upadají už dost dlouho, řekla bych že po těch žabomyších válkách, kdy se zde skoro všichni „staří“ uživatelé rozhádali a po tom, co vykousali Miroslavast.

anonym

Barbakane, začala jsem zde v únoru a měla skoro 6 týdnů pauzu. Pokaždé jsem se vracela s nadějí, že to bude lepší. Začala jsem sem chodit proto, že jsem zde očekávala nějakou smysluplnou zábavu.
Zaskočilo mne, že někteří lidé jsou na Odpovědích.cz chorobně závislí, jiní jsou vztahovační a sebelepší myšlenku zhatí. Spousta lidí tu má zřejmě více než jeden profil, takže si nejspíš musejí něco dokazovat. Další spousta lidí tady něco píše jenom proto, aby aspoň něco napsali, byť je to sdělení, že vlastně odpověďět nemají co. Ale sbírají za to od spolku „svých věrných“ body. Za nesmysly!!!
Nemám ráda odpovědi typu: najdeš to zde: … , nebo citace z encyklopedií.
Čekala jsem od toho tady opravdu víc. Víc názorů, víc zkušeností, víc lidskosti.
A co jsem našla…??? Mám dojem, že spoustu lidí, kteří si tu jenom léčí své mindráky, šrámy od života a potom ještě děti, které nechtějí samy vypracovávat úkoly, nebo touží šokovat zdejší obec sebenechutnějšími dotazy.
Od kdy podle Tebe odpovědi upadají?
Je mi z toho smutno. Mám ráda lidi a jsem hodně komunikativní člověk. Musí být ale o čem spolu mluvit. Musí být někdo na něco zvědavý a někdo musí mít zkušenost, aby odpověděl.
Máte pravdu. V řadě případů to vypadá, jako by si sám autor z jiného profilu pro sebe kladl otázky.
Tohle by měl být server o znalostech a zkušenostech. O schopnosti poradit a pomoct. Zatím je to povětšinou bezduchá kecárna. Nebo ještě někdy napadání názoru, který nejde někomu pod nos.
Jak rychle jsou zde někteří odpovídající hotovi s otázkou, a jak nesmyslně odpovídají na něco, nač se ani tazatel neptal. Opakovaně jsem se přesvědčila, že odpovídající celé otázky ani nedočítají a odpovídají pouze na jejich první část. Jak rychle se tady dokážeme napadat a urážet. Nebylo by vhodné, aby se nad sebou konečně opravdu všichni zamysleli a snažili se být objektivní?
Jaké odpovědi byly a jaké jsou, to je vizitka naše, ne majitelů tohoto serveru. Můžeme si stěžovat jenom sami na sebe.
Zase se nejspíš dozvím, že to není můj server a že se nesluší, abych tu zaváděla nové pořádky. Nic tu nezavádím. Není mi ale jedno, jak to tu vypadá.

anonym

Barbakane, to ale není fér. Patříš k těm několika málo lidem, kvůli kterým se sem vracímn pokaždé i já.
Odejít by měli Ti, kteří se na úpadku serveru tak výraznou měrou podílejí.
Admini by konečně měli rázně skončit s několikanásobnými profily a nepřipustit znovu to, co se tu odehrálo poslední dobou. Úroveň si přece dokážeme hlídat i sami, chce to ale domluvit se na konkrétních pravidlech.
Moc by mne mrzelo, kdybys to opravdu vzdal. Taky jsem potřebovala 3 týdny oddech, ale stále ještě věřím, že tu je dost rozumných lidí.