Gestas

Nezdá se vám, že se zapomíná na události z 17. listopa­du 1939?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nezdá, v TV byla několikrát připomínány.

Další odpovědi
led

Ale nezabúda, obe udalosti boli predvojom veľkých politických, hospodárskych a národných zmien.
V médiách sa ale udalosti zo 17.11.1939 len mihajú ako akási 5% dekorácia v pozadí zvyšnej 95% pozornosti k udalostiam zo 16.-17.Novembra 1989.

aliendrone

Já to dokonce vidím už tak, že divadélko z 89. roku zprofanovalo události roku 1939. A to není dobře.

sesednizkola

Listopad 89 je blíž, spousta žijících zúčastněných pamětníků ještě nedovršila ani 50. Je tak jasné, že rok 39 bude ve stínu událostí z roku 89.