autacek

Nezdá se vám, že letošní volby jsou abnormálně ve znamení slibů stylu těm přidáme, těm vezmem, na ty si posvítíme, atd.?

A neměli by se postarat lidi především sami o sebe? Však co komu brání, aby se každý sám snažil mít líp?

A taky už jste uvěřili, že vy se máte hůře protože se má ten druhý lépe?

Nejlepší odpověď
hapiky

Někdy mě udivuje na co všechno se neaktivní lidé dokáží vymlouvat. Kdo přišel na tak hloupé přirovnání že někdo se musí mít hůře protože jiný se má lépe? Asi to je ještě pozůstalá náplava z myšlení nedávného socialismu. Tehdy se za hloupost ještě dobře platilo. Ono totiž stačilo jen vychvalovat hloupou ideu.

Další odpovědi
Drap

Nezdá. Je to u každých voleb stejné. Lidi se stejně musí postarat každý o sebe. Jde jen o to, aby k tomu byly vhodné podmínky.

Kryšpín

1948,1968,1989, 2017 ovčané a občané potřebují svoje vůdce a slibotechny pro lepší zítřky a spravedlnost