Kelt

Nezdá se Vám, že letos už umřelo mnoho osobností z kultury?

https://www.no­vinky.cz/kultu­ra/499865-zemrel-herec-stanislav-zindulka.html
Další umělec, který nás opustil. Hrál takovým způsobem, že si ho člověk musel zapamatovat. Ale nějak těch umělců letos odešlo poměrně dost -Václav Vorlíček,Luděk Munzar, Pomeje, Zindulka, Petr Oliva, Aťka Janoušková .

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdy se to tak seběhne, že těch umírajících osobností je najednou moc. Zvlášť takových, které jsme měli rádi. Každý rok jich mnoho umírá, někteří nám jsou lhostejní, jindy v nás jejich smrt vyvolá smutek. Tak už to chodí, i nás to čeká: memento mori!

Další odpovědi
annas

Když jsem včera slyšela, že skončil pozemskou pout p.Zindulka, říkala jsem se si něco podobného. „Srágorka“ s vlakem dětství a naděje dojel
do hereckého nebe, kde určitě najde společné slovo např. s Vlastimilem Brodským, s nimž se zřejmě naposled setkal ve filmu Babí léto..

Ale protože si je občas připomeneme z TV archivu, žijí věčně…i když jen ve filmu.

Ale odcházejí i lidé, které neznáme, ale samozřejmě chybí blízkým.

I nám jednou cesta skončí … takový je život.

led

Nie, len na rozdiel od ostatných zomrelých sa o nich píše. Na to, aby umelec bol známejší, aby sa zapísal do podvedomia, väčšinou uplynie viac rokov. Takže známejší, ktorí sa stali súčasťou nášho života, sú hlavne tí starší… a tí sa stávajú potom súčasťou nášho života a tak ich odchod do umeleckého zákulisia si všetci všímame.

mosoj

Jaro je jaro. Téměř všichni byli v požehnaném věku.