Nezdá se vám, že film Zatmění dabovali jiní lidé než dva předchozí díly?

Stáhla jsem si film Zatmění (dvakrát po sobě a dva jiné soubory) a zdá se mi, že postavy dabuje někdo jiný.

Nejlepší odpověď
iceT

http://dabingfo­rum.cz/viewto­pic.php?f=3&t=2­1099&p=172984&hi­lit=zatm%C4%9Bn%C3%­AD#p17298
něco je v diskuzi,že se dabéři vystřídali,ale mě to nějak nepřišlo.Navíc je to už dlouho co jsem to viděla.I když je celkem dobře možné,že jeden film má více dabingových verzí.

Další odpovědi
PaNdA^

Nedávno jsem se koukl na všechny díly, ale nepřišlo mi , že by 3-tí díl byl někým jiným dabovaný :)..