zjentek

Nezdá se vám, že člověk má příliš mnoho práce se zelení, přestože v přírodě včetně fauny je vše převážně bezúdržbové?

Nezdá se vám, že člověk má kolikrát příliš mnoho práce se zelení, přestože v přírodě včetně fauny je převážně vše bezúdržbové?

Odpovědi
Kepler

Člověk si tu práci naložil, aby některou zeleň a stromy využil. Plevel se mu na polích pochopitelně nelíbí. A tak musí regulovat. Kdyby nereguloval, 80% ČRdele by bylo zalesněných a po Václaváku by běhala divoká prasata. Někdy reguluje blbě, takže příroda se nakrkne a bezúdržbově likviduje smrky (které tam nemají co dělat) kůrovcem.