Avatar uživatele
bohunka1

nezdá se vám, že čas ubíhá rychleji?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, rynek878 před 4844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Čas je spravedlivý v tom smyslu, že odměřuje všem stejně. Skutečnost, kterou nemůžeme změnit, jen ji správně využít.

Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že vy jste pilot. (Michael Althsuler)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Někdy mám také takový pocit, ale spíše doba je uspěchaná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Mohlo by to být taky tím, že např. pro pětileté dítě je pětina celého jeho života jediný rok, ale pro padesátiletého je to už deset let. Možná náš mozek vnímá pětinu života jako takového pořád stejně dlouhou, ale roky se tím pádem zrychlují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někdy často pomalu. Třeba když mám hlad a něco se vaří, tak některé minuty se hrozně vlečou.
Taky se čas vlekl když se čekalo na to druhou milou osobu (myslím, že u obou pohlaví v tomto případě čekání to je stejné), ale potom fakt utekl, když jsme byli spolu.
To samé je v čekárně u zubaře. To je doba těch 5 minut čekání a těch 15 minut vrtání zubu, tahání nervů, plombování atd. Ještě štěstí, že zubařky povětšinou mají krásné oči.
Ale jinak, čas fofruje hrozným kvapem, fyzicky pro všechny sice stejně, psychicky pro většinu z nás, pokud se jedná o příjemnou věc hrozně rychle. Než jsem si teď odbyl nějakou nutnou práci, tak je skoro 9 hodin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek