bohunka1

nezdá se vám, že čas ubíhá rychleji?

Nejlepší odpověď
annas

Čas je spravedlivý v tom smyslu, že odměřuje všem stejně. Skutečnost, kterou nemůžeme změnit, jen ji správně využít.

Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že vy jste pilot. (Michael Althsuler)

Další odpovědi
BEAES

Někdy mám také takový pocit, ale spíše doba je uspěchaná.

poa.li

Mohlo by to být taky tím, že např. pro pětileté dítě je pětina celého jeho života jediný rok, ale pro padesátiletého je to už deset let. Možná náš mozek vnímá pětinu života jako takového pořád stejně dlouhou, ale roky se tím pádem zrychlují.

venkovan

Někdy často pomalu. Třeba když mám hlad a něco se vaří, tak některé minuty se hrozně vlečou.
Taky se čas vlekl když se čekalo na to druhou milou osobu (myslím, že u obou pohlaví v tomto případě čekání to je stejné), ale potom fakt utekl, když jsme byli spolu.
To samé je v čekárně u zubaře. To je doba těch 5 minut čekání a těch 15 minut vrtání zubu, tahání nervů, plombování atd. Ještě štěstí, že zubařky povětšinou mají krásné oči.
Ale jinak, čas fofruje hrozným kvapem, fyzicky pro všechny sice stejně, psychicky pro většinu z nás, pokud se jedná o příjemnou věc hrozně rychle. Než jsem si teď odbyl nějakou nutnou práci, tak je skoro 9 hodin.