Kajoch

Nezdá se vám v dnešní době docela žertovné, že zatímco se ženy vyholují, muži se nechávají zarůstat?

Co na to asi výrobci žiletek? Co vydělají na ženách,prodělají pravděpodobně na mužích:))
Samozřejmě,že ne všechny ženy a muži

Nejlepší odpověď
zjentek

Žertovné ne, spíč praktické. Kdyby se ženy zastřihávaly jen „na ježka“, vznikal by při komtaktu s muži „suchý zip“ a to by drhlo.

Další odpovědi
Kepler

Tak to mě vůbec nikdy nenapadlo, ale svým způsobem to sranda je…:-)

Edison

Nejen, že mi to nepřijde žertovné, nepřijde mi to ani úplně pravdivé. 😉

Kryšpín

Nejlepší požitek je, když je dáma vyholená a solidně nahulená, sem tam percing, tetovku a na věži několik barev, mluvu trochu jako písklo – dlaždič

aliendrone

Takový je prostě dnešek – vše naruby. Třeba to, že Židé pořád válčí, zatímco Němci obchodují. ;) :D :D

BTW – za ta „dámská holítka“ bych výrobce pověsil za vercajk do průvanu. ÚPLNĚ NOVÉ, NEPOUŽITÉ A PŘESTO TUPÉ!!! Asi tam jsou nějací zavilí nepřátelé žen a jednorázová holítka jsou jejich pomstou, jinak si to nedokáži vysvětlit. :o

Drap

Ne, jako žertovné mi to nepřijde.

dubraro

Jak kdo a jak kde.
Muži sice více nosí vousy, ale stále častěji se vyholují po těle. Někdo v podpaží, někdo na přirození, někdo po celém těle. Cyklisté si holí nohy, aby se jim lépe hojily odřeniny.

Kepler

Alien: a zkoušel jsi někdy sundat ten ochranný kryt? 🙂

aliendrone

Proboha – ono se to má sundat? ;) :D :D Nechtěl jsem se pořezat… ;) :D :D