Miroslavst

Nezdá se vám tato sobota poněkud ospalá?

Dnes 13.3. opět všude napadl sníh, počasí k prdu (alespoň podle mě). A nezdá se vám, že je tento den nějaký ospalý?
Co podniknout, aby tomu tak nebylo?

Nejlepší odpověď
Michal

Je počasí na spaní a jak říkáš na prd. Poslouchám muziku a plánuju dny příští.Možná je to tak na h.že je blbej tlak.

Další odpovědi
panenka

Souhlasím Miroslave naprosto s tebou že tento den je opravdu ospalý.co podniknout?pos­louchat hudbu,odpočívat atd…nic jiného se totiž dělat dnes nedá

anonym

Dneska? Mám dojem, že kdybych si dnes koupil trpaslíka,tak by mi určitě vyrostl.Alespoň na 2,možná 3 metry.