Michal Kole

Nezdá se Vám server odpovedi.cz nějaký pomalý/přetížený ? Musím 3× kliknout, než se něco stane.

Doplňuji:
Hanulko, aby se otázka nezobrazila 3× jde celkem jednoduše odfiltrovat.

Je to několik řádek kódu navíc.

Nejlepší odpověď
briketka10

taky se mi to točí pomalu myslím, že je to tou velkou bouřkou co je u nás v Pardubicích a ta teda je už hoďku HROMY BLESKY TŘESKY PLESKY SLEJVÁK !!

Další odpovědi
Drap

Ani tobě se to nezdá. Je to holá skutečnost

www

Nezdá, je to tak.
Proč bychom měli my mít nějaké filtry při trojím zobrazení tvé otázky v důsledku tvého trojitého kliknutí (chyba systému)? Zkrátka jim to blbne!! Pořád cosi zlepšují, ale v důsledku toho blbne zase něco jiného.
Ať jdou do kopru, amatéři ☹.

hanulka11

no 3× klikáš a pak máš vloženu jednu otázku 3× nebo i vícekrát… . mě to běží normálně
Doplňuji:
nevím proč bych měla něco filtrovat,půjdu se radši vykoupat :D:D

bolak

jo, je to pomalý jak terry fox, myslím že mi to stahuje data z počítače

pusinka50

A včera, vlastně dnes v noci se mi každá stránka načítala při mé odpovědi snad 5 minut.-(
Doplňuji:
Když tu dokážou admini filtrovat špatně zařazené otázky a mazat otázky proti kodexu, TAK SNAD MUSÍ ČÍST VŠECHNY OTÁZKY A MUSÍ VIDĚT TU NAŠÍ NAŠTVANOST, nemám pravdu? A nikdo s tím NIC NEUDĚLÁ????

marťa382

Taky se mi to zdá nějaké pomalejší, než to bývalo.

briketka10

ty dvojtý kliky jsem odstranila..