Avatar uživatele
david22

Nezdá se vám moderátor Karel Šíp lehce senilní?

Teď jsem ho sledoval v jeho pořadu Všechnopárty a řeknu vám, docela jsem se nasmál :D
Jinak je dobrej, ale některé jeho výstupy jsou trochu mimo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop před 4288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Senilní snad není,ale je fakt,že už je asi lehce obrostlý mechem.
Někdy připomíná zvětralé pivo.
Na druhou stranu – proti těm čtyřem exotům v Partičce – s jejich bezkonkurenčně nejstupidnějším pseudohumorem – pořád ještě ujde.
Ale každému se líbí něco jiného.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ne.
Taky budeš!
Doplňuji:
Kdyby neměl plánovanou sledovanost, vyjel by jak namydlenej blesk.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

každý jsme ňáký. Jsem taky jetej jnde. K. Šíp má nárok být svůj. Buď v tom pojedeš nebo nebudeš ten pořad sledovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Já jsem teď viděl díl s Jakubem Třasákem, a přišlo mi že už to nemůže mít v hlavě v pořádku. Asi 4× nedokázal odečíst dvě čísla od sebe, i když to bylo 2012 a 2009, tak nevěděl kolik mezitím uplynulo let, a co přišlo potom, když se bavil s Třasákem jestli už má přítelkyni a ten mu řek že ano, že je ze Singapůru, a Šíp si začal roztahovat voči do šikma, a dalších x vteřin se s takhle roztaženýma očima otáčel tázavě na diváky a na Třasáka, načež se Jakuba zeptal proč jel až do Sigapůru když takovejch je v Praze na tržnicích plno, no to sem si říkal že se snad zbláznil, kor když během tý jeho imitace asiatů byl záběr i na tu přítelkyni, která zrovna seděla v publiku a všechno sledovala. No hodně ujetý, a diváci se tomu smáli.. Ale Třasák se docela držel a jen poznamenal že takový jako ona na tržnicích nejsou.

před 3539 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek