zjentek

Nezdá se vám Greta Thunberg poněkud přísná a zlá?

Podle mého slovo přísný a slovo zlý jsou synonyma. Podle mého tato synonyma přesně vystihují dítě zelenou Gretu. Podle mého se má tvrzení dají vyčíst z její grimasy při veřejném projevu – pozná se ve výrazu.

Názory? Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím, neznám ji osobně. Řekl bych, že spíš je mladá (tedy BLBKA). Chtěl bych věřit, že to myslí upřímně a dobře, což nemění nic na tom, že zlo je zlo a takových, kteří to „mysleli dobře“ už bylo.

Zajímavá je teorie, že za všechno může její vzhled (ne-li i povahové rysy, však víš, ono to s Aspergerem, obsedantně-kompulzivní poruchou a s víbůh ještě čím není jednoduché), prostě holčina NEMÁ chlapce. Divíš se? Bud upřímný a napiš KOLIK stakanů čistého lihu bys potřeboval, abys šel do něčeho takového? https://images­.thestar.com/EV­J97PZTvyUaIah­W26R3U2MUZP0=/1086x725­/smart/filter­s:cb(1569583395907)/http­s://www.thestar­.com/content/dam/thes­tar/opinion/star-columnists/2019/09/2­5/greta-thunberg-didnt-create-climate-anxiety-but-she-did-add-drama-to-a-fight-that-needed-it/greta_thun­berg.jpg

Další odpovědi
elkon

Už se to omílalo „stokrát“, je psychicky narušená.

Kelt

Tak třeba je to její face pro veřejnost, vystupování a pod. Její otec je prý herec. Měl jsem její fotku na obrazovce, ale smazali mi ji a dali tam jinou. Takový herec je třeba hodný milý, ale když má hrát vraha nebo zločince, tak se tak musí tvářit. A taková Miss by s podobným kukučem neuspěla.

DoTazatel

Nemám na ni názor nezajímá mě. Kdybych měl ale o ní něco napsat: připadá mi taková divná. Mohlo by se zdát obdivuhodné, že ona sama malá holka se umí postavit „zlým vysoce postaveným pánům,“ ale takhle to nevnímám (má tu dětskou naivitu, jednání, reakce, myšlení, emoce a namyšlenost, krom jiného. Její názory taky nejsou bůhví co).

„Zlý“ a „přísný“ vůbec nejsou synonyma. Bez přísnosti by byl (nebo je) svět v háji, bez (správné) přísnosti by byl zlý, lidi by byli zlí.
Přísnost je nutná při výchově, při autoritě, při řízení, organizaci, dodržování (pravidel, zákonů),… Ale musí to být, jako všechno ostatní, spravedlivé.

Ametyst

Nemá daleko k hysterii, krasavice inteligentní. 🙂 Na sebe není natolik přísná, aby vůbec chodila do školy!

zjentek

Aliena a tak dnes by to možná řešily sluneční brýle, rouška a taková ta „olačka“ na vlasy, jak mají mít kuchaři, ale nemají, bo na co, že?

(;(;(;

aliendrone

zjentek>>> No jo, sňatkový unterwassermann a proto nutně módní fajnšmekr se hned pozná, prý sluneční brýle. PCHE! ;) :)

Já to vidím jinak! Na „olačky“ a další módní doplňky mne moc neužije, jsem spíše člověk praxe. Tudíž to jistí svářečská kukla s vysokým faktorem setmění. HODNĚ vysokým. ;) :D :D