Dodopolasek

Nezaúčtovaný výběr z bankomatu ČS.

Stalo se Vám někdy, že Vám nebyl ani několik dní po výběru zaúčtován výběr z bankomatu české spořitelny, když byla použita karta i účet ČS?

Nejlepší odpověď
anonym

Nestalo,ale pokud jsi měl transakci v pátek,zúčtování následuje až v následný pracovní den.

Další odpovědi
mosoj

U ČSOB úplně běžně, ale nikdy nezapoměli.
Navíc než zůčtují , tak příslušnou částku stejně zablokují jako nemanipulovatelnou.

Chytrolín

Výběry z bankomatu ČS jsou v některých případech zdarma,dnes jsem byl vybírat na pobočce a paní se divila proč vybírám na přepážce ,když prý to mám v bankomatu zdarma.Ani jsem to nevěděl. Zkuste se informovat.

oskar

Nebojte se oni se přihlásí…

hanulka11

To asi že byl apríl… ne Chytrolíne?Nevím, že by to bylo zdarma vždy mi účtují za vybírání z bankomatu . Možná nějaká novinka tedy.
tady asi nejde o platbu za vybírání, ale o zaúčtování částky kterou dotyčný vybíral.

Salvaje

Hanulka11: Česká spořitelna má různé druhy osobních účtů. Některé mají výběry z ATM zdarma. Zkuste se informovat, třeba ušetříte ;)
Dodopolasek: Jestli je tam víkend, tak je to možné. Zkuste porovnat celkový zůstatek s disponibilním. Jestli jsou různé a jejich rozdíl je stejný jako částka, kterou jste vybíral, tak se nemusíte bát, že by na Vás zapomněli. Brzy si to vyúčtují :)