Avatar uživatele
Dodopolasek

Nezaúčtovaný výběr z bankomatu ČS.

Stalo se Vám někdy, že Vám nebyl ani několik dní po výběru zaúčtován výběr z bankomatu české spořitelny, když byla použita karta i účet ČS?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nestalo,ale pokud jsi měl transakci v pátek,zúčtování následuje až v následný pracovní den.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

U ČSOB úplně běžně, ale nikdy nezapoměli.
Navíc než zůčtují , tak příslušnou částku stejně zablokují jako nemanipulovatelnou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Chytrolín

Výběry z bankomatu ČS jsou v některých případech zdarma,dnes jsem byl vybírat na pobočce a paní se divila proč vybírám na přepážce ,když prý to mám v bankomatu zdarma.Ani jsem to nevěděl. Zkuste se informovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nebojte se oni se přihlásí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

To asi že byl apríl… ne Chytrolíne?Nevím, že by to bylo zdarma vždy mi účtují za vybírání z bankomatu . Možná nějaká novinka tedy.
tady asi nejde o platbu za vybírání, ale o zaúčtování částky kterou dotyčný vybíral.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Hanulka11: Česká spořitelna má různé druhy osobních účtů. Některé mají výběry z ATM zdarma. Zkuste se informovat, třeba ušetříte ;)
Dodopolasek: Jestli je tam víkend, tak je to možné. Zkuste porovnat celkový zůstatek s disponibilním. Jestli jsou různé a jejich rozdíl je stejný jako částka, kterou jste vybíral, tak se nemusíte bát, že by na Vás zapomněli. Brzy si to vyúčtují :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek