Nezaplatil jsem dva měsíce u O2 a ted mi nejdou programy,je to kvůli tomu?

Nejlepší odpověď
beer

A co myslíš – kvůli tomu, že jsi nepozdravil někde vrátnýho ? ))
Doplňuji:
Jó, tak třeba to bylo jinak, teď jsem cosi našel )):
http://mobil.id­nes.cz/digital­ni-televize-o2-tv-mela-potize-stovky-lidi-byly-bez-signalu-pyn-/mob_tech.aspx?c=A111231­_184426_mob_tech_jav

Nicméně zaplať, nebo ti to fakt vypnou a navíc mohou chtít penále, dále exekuci a podobné radovánky. Přinejmenším jim alespoň zavolej!

Další odpovědi
tom004

Na 100% ano.

Mapel

Pokud máš připojení televize od O2, tak ano. Jelikož pokládáš otázku na internetu a máš stejné připojení od O2,tak hledej závadu v televizi či anténním svodu.

escibe

Tobude asi tím že mají nějaké problémy

Zdroj: www.byznys.li­dovky.cz/tele­fonice-castecne-vypadla-sluzba-o2-tv-fdi-/firmy-trhy.asp?c=A111231_­181523_firmy-trhy_ape