Michal Kole

Nezapařili se naším olympionikům v těch holínkách nohy (smrděli), že museli v českém domě zpoužít přetlakový ventilátor?

Nejlepší odpověď
anonym

Existují deodorační přípravky na nohy, zásypy, spreje, krémy. Řekla bych, že sportovci o nich budou nejspíš vědět a že je také umí používat.
Kdysi už se holínky nosily (to mi bylo asi 18) a nepamatuji si, že by se mi v nich měly nohy tendenci zapařit. Naopak si vzpomínám, že ta gumová bota docela příjemně chladila.

Další odpovědi
anonym

Ty galoše byly do 1/3 lýtek, takže nezapařily. ale přetlakáč nemá vliv na pach nohou.