Džanička

Nežádoucí účinky po očkování na prasečí chřipku

Měla bych se nechat očkovat na prasečí chřipku,všude se říká,že jsou nějaké vedlejší příznaky,nevíte tady někdo jaké?

Nejlepší odpověď
Lencis

Nikdo neví nic.. ani nemůže… můžem se jen dohadovat a domýšlet… a to především z toho důvodu, že vakcína proti prasečí chřipce je narychlo uvařený a řádně neodskoušený mutant prasečí chřipky samotné. Což je samozřejmě prakticky každé očkování, ale většina očkování alespoň projde řádnou fází testování a zkoušek…

To co teď napíši je jen můj názor nikoliv fakt dle kterého se musíte řídit!!!

Vakcína na prasečí chřipku je nebezpečnější než chřipka samotná, zvláště pro lidi zdravé a mladé. V americe zemřelo více lidí na následky očkování než na chřipku samotnou což ale zde v mediích neuslyšíte… velkým společnostem, které na vakcínách vydělávají těžký prachy by se totiž taková informace nehodila do krámu. Tedy sama za sebe vám na otázku odpovídám – ne, neměla byste se nechat očkovat, vakcína nemá vedlejší příznaky, vakcína vám může spustit chřipku samotnou. Raději investujte do vitamínů, hodně pijte a nepodceňujte kvalitní spánek… zkrátka investujte do své imunity.

Přeji vám hodně zdraví 😉

Další odpovědi
blesk26

Naprosto souhlasím s názorem Lencis, ale ano, jsou to pouze spekulace – ale stojí to za ten risk v případě, že jsou o tom jakékoliv pochybnosti? (nehledě na to, že výrobce vakcíny neručí za žádné negativní následky na vašem zdraví)

Ale podívejme se na to objektivně. Jen se podívejte na počet nakažených a počet úmrtí na prasečí chřipku. Zjistíte, že na „prasečí chřipku“ umírají téměř výhradně lidé, kteří jsou v kritických stavech v nemocnicích, orgány samotné už jim nefungují a v tomto stavu by je pravděpodobně zabila i úplně obyčejná chřipka (ale ano, je možné, že prasečí zhoršuje stav o něco více). Každopádně zdravý mladý člověk to za pár dní vyleží a ani nemusí vědět, že má tuto „hroznou a smrtící prasečí chřipku“.

Takže má odpověď je jednoznačné „ne, neočkovat“. A pokud to není absolutně nutné, nebrat ani jiná očkování. Veškeré vakcíny jsou totiž zároveň i jedy, protože obsahují těžké kovy jako například rtuť, což je látka pro tělo velice nebezpečná, která z vašeho těla již nikdy nezmizí.

kenyrts

V tuto chvíli byla vakcína prověřena již na milionech osob a zcela nepochybně svoji bezpečnost prokázala. Zejména pro rizikové skupiny je prospěšnost očkování zcela zřejmá
Ve společnosti byl navozen dojem, že vlastně ani odborníci neví, jestli vakcína je nebo není bezpečná, či jestli vůbec existuje hrozba chřipky," Odborníci jsou podle něj schopni doložit svá tvrzení fakty, kdežto každému, kdo se za odborníka jen vydává, stačí zcela neověřené zprávy, aby kolem sebe šířil nejistotu.
K tomuto názoru se přiklání také hlavní hygienik Michael Vít. Podle něj se do debat o očkování zapojují lidé, kteří nejsou v této oblasti odborníci. „Překvapuje mě, že se k vakcíně vyjadřuje například lékařka na zubním. Na otázku, zda by se nechala očkovat, řekla, že ne, že je vakcína nebezpečná. Omlouvám se, ale já opravdu neumím hodnotit parodontální choboty a různé operace, nekomentuji zákroky svých kolegů zubních lékařů,“ pozastavuje se Vít.

Lidé se podle něj příliš řídí informacemi, které nejsou ověřené. „Tyto neověřené informace ohrožují zdraví našich pacientů,“ uvedl Michael Vít.

Nuk nuk

Pokud Vás do očkování nenutí zaměstnavatel (jako tomu bylo u jednoho z mých známých) a nepatříte do některé kategorie lidí, u níž hrozí horší průběh této choroby, vůbec bych o očkování neuvažovala.

Už se zde objevilo, že vakcína je narychlo „uvařená“ a jako taková s sebou nese velká rizika. Každá (živá) vakcína může vyvolat chorobu jako takovou a je skutečně větší pravděpodobnost, že prasečí chřipku dostanete z očkování, než že jí chytíte v tramvaji.
Vakcína obsahuje methylrtuť, která Vašemu zdraví skutečně neprospěje, protže se jedná o jed.
Je známo, že u některých lidí vyvolala tato vakcína alergické reakce.
A jako každé očkování, ani toto nemá celoživotní působnost. Každé očkování chrání tělo před určitou nákazou jen do určité doby, jakmile tato doba uplyne, imunita proti dané nemoci je naopak oslabená. Chřipky jsou si svým způsobem velmi podobné a jejich viry často mutují – „mísí“ se jedny s druhými. Jakmile přestane působit vakcína proti H1N1, můžete snadno chytit jinou chřipku nebo i tuto v daleko horší podobě.