maruš

nežádoucí pavouci

Na chatě máme pořád plno pavouků a pavučin.Nevíte někdo,co nemají rádi a co je odpuzuje?Nebojím se jich,nezabíjím je,ale nechci je tam,i když prý nosí štěstí.

Nejlepší odpověď
dudu

Koukněte na tuto stránku, ovšem osobní zkušenosti nemám. http://www.srov­nanicen.cz/q/od­puzovac%20pavou­ku/

Další odpovědi
atriplex

Jediná možnost jak se zbavit pavouků bez chemie, je každodenní úklid = likvidace pavučin. Likvidování pavučin o víkendu, když přijedete na chatu je bezvýznamné. Na druhou stranu však buďte pavoukům vděčná (jste-li žena), neboť v pavučinách uvízne plno hmyzu, který si jistě rád pochutná na vaší chatě i tím co máte uvnitř.

člověk

pavouci nesnáší stálý pohyb a změnu teplot,ale to na chatě kam se jezdí občas,nende.
takže nesoužití nejde zabránit,
nehledě se říkávalo,kde bylo mnoho pavouků ,tam bylo kladné prostředí

Džanička

Odpuzovač pavouků je výborný.Mám ho doma,protože se pavouků děsně bojím,bylo jich tu plno,a žádné štěstí mi nepřinesly.Od­puzovač vydává pravidelné zvuky,a pavouci si myslí že je vydává predátor,který se jimi živí,tak odejdou.Chytrá věcička,i když ty kvalitnější,nejsou zrovna nejlevnější,a výsledek???Bez komentáře..